Współpraca ze spółką Polski Deweloper gwarantuje klucz do nowego, wymarzonego domu.

logopd

Poznaj nas lepiej

Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się spółką. Po pierwszej, małej realizacji przy Częstochowskiej 21 pełni zapału i motywacji, ruszamy z większym projektem. Chcemy tworzyć nowoczesne, komfortowe wnętrza, w których – w co głęboko wierzymy – szczęście odnajdzie niejedna rodzina. Pracujemy z pasją do realizacji naszych i Twoich marzeń. Zawsze jesteśmy chętni do rozmowy i bliższego poznania. Odwiedź naszą stronę i dowiedz się więcej.

Poznaj nas
developer

Jesteśmy spółką deweloperską działającą z powodzeniem na rynku nieruchomości i budownictwa od 2015 r.

Doświadczenie, wiedza, rzetelni wykonawcy i stabilne podstawy finansowe to cztery filary gwarantujące owocną pracę przy wznoszeniu osiedla, z zachowaniem najwyższej jakości wykonania. Stawiamy na wysoki standard apartamentów i wygodę ich mieszkańców. Łączymy tradycyjne technologie i wzornictwo z nowoczesnymi rozwiązaniami. Budujemy dla pokoleń.

Realizujemy oczekiwania klientów o wysokim standardzie.

Tworzymy wygodne i funkcjonalne apartamenty zlokalizowane w niezwykle atrakcyjnych miejscach Łodzi. Priorytetem jest dla nas sąsiedztwo terenów zielonych, a jednocześnie dobra komunikacja i bliskość centrum. Starannie wybieramy położenie inwestycji tak, aby sprostać najwyższym wymaganiom Klientów. Dzięki usytuowaniu inwestycji, rozwiązaniom architektonicznym i budowlanym budynki są kwalifikowanie jako lokale apartamentowe. Chcemy, by sprzyjały odpoczynkowi i były spełnieniem marzeń o własnym, przytulnym domu.

Poznaj opinie naszych klientów